Overview Career at PERI

Růst s PERI

Pracovní příležitosti s mnoha benefity.

Dokážete vidět celek a zároveň řešit detaily? Dokážete přistupovat k výzvám jako k možnostem dalšího růstu?
Pak neváhejte a zašlete Vaše CV a přihlášku ještě dnes.

Aktuálně nabízíme tyto volné pozice:

SENIOR ÚČETNÍ

na hlavní pracovní poměr

Nabízíme:

  • nadstandardní platové podmínky, 13. plat
  • stravenky, 5 týdnů dovolené, 3 sick days, pracovní doba v pátek do 14 hod, nápoje na pracovišti, zvýhodněná Multisport karta
  • kurz angličtiny na pracovišti s rodilým mluvčím hrazený zaměstnavatelem, pravidelné odborné proškolování v oblasti účetní a daňové problematiky
  • moderní pracovní prostředí nových kanceláří
  • zázemí stabilní a prosperující německé rodinné společnosti působící v ČR již 25 let
  • přátelský čtyřčlenný kolektiv, který se na Vás již těší

Požadované znalosti a dovednosti:

  • zkušenosti s vedením agendy dlouhodobého hmotného majetku
  • požadovaná praxe na podobné pozici minimálně 2 roky
  • zkušenosti s přiznáním DPH výhodou
  • praxe v tvorbě účetních výkazů výhodou
  • uživatelská znalost PC (MS Office, Outlook), zkušenost s účetním programem SAP výhodou
  • alespoň mírně pokročilá znalost AJ (převážně emailová komunikace s centrálou)

Popis pozice:

  • vedení agendy dlouhodobého majetku
  • kontrola a účtování pracovních cest, vyúčtování služebních výdajů
  • účtování dodavatelských faktur
  • operativní leasing – evidence smluv
  • silniční daň – kalkulace a podání
  • výkazy ČSÚ
  • spolupráce na roční účetní závěrce, auditu (tabulky, inventura účtů)
  • zástup za hlavní účetní

Místo výkonu práce

  • Jesenice u Prahy
  • spojení busem ze stanice metra Budějovická a Háje, trasa C, spoj jezdí každých 10 minut oběma směry
  • parkoviště pro zaměstnance zdarma
  • více o nás na www.peri.cz nebo www.peri.de

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis v češtině na e-mail  eva.wenigova@peri.cz