You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Asistentka obchodu/Sales support
– CRM systém

Jesenice u Prahy

Pracovní náplň:

  • správa a aktualizace zákaznických dat v CRM systému, práce s interním systémem PSD
  • správa a management obchodních dokumentů (smlouvy, objednávky, faktury)
  • spolupráce při vytváření cenových nabídek pro zákazníka
  • komunikace s mateřskou společností
  • úzká spolupráce s obchodním oddělením

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • praxe na podobné pozici 2 - 3 roky
  • pokročilou znalost angličtiny – slovem i písmem
  • schopnost týmové spolupráce, příjemné vystupování
  • uživatelská znalost MS Office
  • komunikativnost, zodpovědnost, pečlivost
  • samostatnost, proaktivní přístup, pozitivní přístup
  • flexibilita, spolehlivost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • příjemné a moderní pracovní prostředí v klimatizovaných kancelářích
  • přátelskou a neformální atmosféru
  • notebook
  • mobilní telefon
  • firemní benefity

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Máte o uvedenou pracovní nabídku zájem, zašlete Váš strukturovaný životopis na:

paní Evu van Helden: Eva.vanHelden@peri.cz, tel. 731 422 955

Adresa pobočky

PERI, spol. s r.o.
Průmyslová 392
252 42