You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Referent/referentka expedice

Prostějov

Pracovní náplň:

  • administrativní čínnosti spojené s odbavováním řidičů, materiálu a skladovým hospodářstvím
  • komunikace se zákazníky a skladem
  • práce se skladovým systémem

Požadujeme:

  • ukončené středoškolské vzdělání
  • základní znalost anglického jazyka
  • pozitivní přístup, komunikační a organizační schopnosti
  • flexibilita, samostatnost a proaktivní přístup k práci
  • příjemné vystupování a komunikativnost
  • uživatelská znalost PC (MS Office - Word, Excel, Outlook)

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti
  • samostatnou a odpovědnou práci
  • přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí v klimatizovaných kancelářích
  • mobilní telefon
  • firemní benefity

Máte o uvedenou pracovní nabídku zájem, zašlete Váš strukturovaný životopis na:

paní Evu van Helden: eva.vanhelden@peri.cz, tel. 731 422 955

Adresa pobočky

PERI, spol. s r.o.
Průmyslová 392
Jesenice u Prahy
252 42