You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Referent/referentka pohledávkového oddělení

Jesenice u Prahy

Pracovní náplň:

  • komunikace s dlužníky, vyjednávání podmínek splácení dluhů
  • prověřování nových a stávajících zákazníků z pohledu BONITY a nastavení zajištění obchodu
  • příprava podkladů pro soudní, insolvenční a exekuční řízení
  • zvyšování efektivity a zlepšování procesů vymáhání
  • analýza dat a výsledků (práce s IS SAP, Excel)
  • reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ ekonomického nebo právního směru
  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • kultivované vystupování
  • precizní a zodpovědný přístup k práci
  • vytrvalost a odolnost vůči stresu
  • znalost postupů vymáhání pohledávek velkou výhodou
  • velmi dobrá znalost MS Excel (SAP výhodou)

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • příjemné a moderní pracovní prostředí v klimatizovaných kancelářích
  • přátelskou a neformální atmosféru
  • notebook
  • firemní benefity

Máte o uvedenou pracovní nabídku zájem, zašlete Váš strukturovaný životopis na:

paní Evu van Helden: eva.vanhelden@peri.cz, tel. 731 422 955

Adresa pobočky

PERI, spol. s r.o.
Průmyslová 392
252 42