You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Recepční

Jesenice u Prahy

Pracovní náplň:

  • vyřizování telefonických hovorů, přepojování, předávání vzkazů
  • organizace a příprava jednacích místností
  • uvádění a obsluha návštěv
  • péče o kávovar
  • příjem a evidence pošty
  • příjem a evidence faktur v systému SAP
  • podpora při organizaci firemních akcí
  • případná výpomoc v rámci jiných odděleních

Požadujeme:

  • ukončené SŠ vzdělání
  • středně pokročilá znalost AJ
  • pozitivní přístup, komunikační a organizační schopnosti
  • flexibilita, samostatnost a proaktivní přístup k práci
  • reprezentativní vzhled a příjemné vystupování
  • dobrá znalost práce s PC (MS Office – Word, Excel, Outlook)
  • pracovní doba Po – Čt 7,30 – 16,30 hod., Pá 7,30 – 14,00 hod.
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • příjemné a moderní pracovní prostředí v klimatizovaných kancelářích
  • přátelskou a neformální atmosféru
  • notebook
  • mobilní telefon
  • firemní benefity

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Máte o uvedenou pracovní nabídku zájem, zašlete Váš strukturovaný životopis na:

paní Evu van Helden: Eva.vanHelden@peri.cz, tel. 731 422 955

Adresa pobočky

PERI, spol. s r.o.
Průmyslová 392
252 42