You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Technicko administrativní pracovník

Jesenice

Pracovní náplň:

  • řešení závad na HW a SW
  • řešení síťových problémů
  • instalace PC/NTB včetně periférií
  • pravidelné HW a SW údržby stanic
  • uživatelská podpora
  • administrativní podpora (inventarizace majetku, apod.)
  • péče o firemní vozidla (zajištění technických kontrol, pravidelných prohlídek a přezouvání pneumatik, předávání vozů uživateli)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • mírně pokročilá znalost anglického jazyka
  • dobrá znalost HW PC/NTB (MS Windows 10, MS Office)
  • znalost počítačové sítě (kabeláž Cat5e, switche, rozvaděče, TCP/IP)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • příjemné vystupování a komunikativnost

Nabízíme:

  • zázemí ve stabilní společnosti
  • příjemné a moderní pracovní prostředí v klimatizovaných kancelářích
  • přátelskou a neformální atmosféru
  • notebook
  • mobilní telefon
  • kurzy a školení, firemní akce
  • firemní benefity

Máte o uvedenou pracovní nabídku zájem, zašlete Váš strukturovaný životopis na paní Evu van Helden: Eva.vanHelden@peri.cz, tel. 731 422 955

Adresa pobočky

PERI, spol. s r.o.
Průmyslová 392
Jesenice u Prahy
252 42