You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Finanční účetní - senior

Jesenice u Prahy

Pracovní náplň:

  • běžná účetní agenda
  • zpracování přijatých faktur tuzemských i zahraničních v IS SAP
  • kompletní vedení evidence majetku
  • příprava přiznání k DPH, kontrolního a souhrnného hlášení
  • zpracování přiznání k silniční dani
  • spolupráce při přípravě účetních uzávěrek, podkladů pro audit a daňového přiznání

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (nejlépe ekonomického zaměření)
  • praxe v oboru
  • znalost účetnictví a související agendy
  • uživatelská znalost MS Office
  • znalost SAP výhodou (ne podmínkou)
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • samostatnost, pečlivost a spolehlivost

Nabízíme:

  • zázemí ve stabilní společnosti
  • příjemné a moderní pracovní prostředí v klimatizovaných kancelářích
  • přátelskou a neformální atmosféru
  • notebook
  • možnost home office
  • firemní benefity

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Máte o uvedenou pracovní nabídku zájem, zašlete Váš strukturovaný životopis na:

paní Evu van Helden: eva.vanHelden@peri.cz, tel. 731 422 955

Adresa pobočky

PERI, spol. s r.o.
Průmyslová 392
252 42