You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Finanční účetní

Jesenice u Prahy

Pracovní náplň:

  • účtování dodavatelských faktur tuzemských i zahraničních
  • platby dodavatelských faktur, komunikace s dodavateli
  • účtování bankovních výpisů
  • vyúčtování cestovních náhrad
  • statistické výkazy
  • spolupráce při přípravě účetních uzávěrek a daňových přiznání

Požadujeme:

  • znalost účetnictví a související agendy
  • uživatelská znalost MS Office
  • znalost SAP výhodou ne podmínkou
  • angličtina výhodou
  • samostatnost, pečlivost a spolehlivost

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti
  • samostatnou a odpovědnou práci
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • možnost využít vlastní nápady a inovace a podílet se na rozvoji firmy
  • firemní benefity

Nástup možný ihned.

Máte o uvedenou pracovní nabídku zájem, zašlete Váš strukturovaný životopis na:

paní Evu van Helden: eva.vanHelden@peri.cz, tel. 731 422 955

Adresa pobočky

PERI, spol. s r.o.
Průmyslová 392
252 42