You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

28
dub
28
dub

Firma PERI na Stavebním veletrhu v Brně

28. 4. 2024


Firma PERI představila na stavebním veletrhu v Brně univerzální bednění DUO a stavebnici lešení PERI UP

Na stavebním veletrhu, který se konal na konci dubna, využila společnost PERI příležitosti k prezentaci lehkého univerzálního bednění DUO pro stěny, stropy, sloupy a základy, tedy bednění, které je vhodné i pro malé investory a stavebníky. Tento systém je velmi nenáročný a opravdu lehký v rámci zaškolení a montáže, nepotřebujete mít k dispozici jeřáby a manipulační techniku. PERI také nabízí k systému bednění DUO související služby, například webovou aplikaci pro navrhování jednoduchých půdorysů a vyvážených taktů bednění, z čehož jsou následně vygenerovány výpisy potřebných prvků a náhledy řešení bednění v 2D nebo 3D pro stavebníka. Pak už je příprava a realizace na stavbě jednoduchá. „Veletržní atmosféra a osobní setkávání je pro PERI důležitá forma prezentace směrem k laické i odborné veřejnosti. Stavebníkům nestačí se dívat na fotky a videa na sítích, potřebují si také na tyto produkty „sáhnout“. Bednění DUO v České republice nabízíme již 6 let a své uplatnění nachází u stavebních firem, které realizují jak malé, tak i velké projekty staveb,“ zmiňuje Jan Veselý, ředitel marketingu a PR v PERI, spol. s r. o.

Na expozici se návštěvníci měli možnost také seznámit s fasádním lešení nové generace PERI UP, spolu s prezentací systému pro přepravu lešení ALIMAK STS 300, který představuje revoluci v lešení. Výrazně urychluje a usnadňuje proces montáže a demontáže fasádního lešení v průběhu stavby.

Také stojí za zmínku, že společnost PERI vedle svého hlavního zaměření na bednění a lešení, představila na své expozici pro stavebníky rodinných domů stavebnicový systém pro bezúdržbovou venkovní podlahu - terasové podlahy z WPC (Wood plastic components), včetně kompletního konstrukčního řešení.

„Společnost PERI nabízí vedle produktové nabídky související služby. I toto je důvod naší účasti na Stavebním veletrhu Brno, protože právě ty služby jsou pro naše zákazníky důležité a my je chceme na veletrhu demonstrovat. Máme tady celé obchodní týmy, které zájemcům vysvětlí a ukáží vše od A do Z. Umíme zajistit vše od projektové dokumentace, přípravy a zpracování projektu, zaškolení a předání materiálu na stavbu až po pomoc při montáži, protože tu neděláme, ale samozřejmě propojíme s našimi partnery, kteří jsou z naší strany proškoleni a zajistí odbornou montáž“ doplňuje Jan Veselý ze společnosti PERI.

Společnost PERI byla založená v roce 1969 a je jedním z největších výrobců bednění a lešení na světě. V České republice působí již 32 let. Více informací naleznete na zde: