Kontakty manažerů odbytu bednění

Při volbě manažera odbytu kontaktujte toho, v jehož oblasti působnosti se nachází sídlo Vaší firmy, nikoli oblasti, kde se nachází stavba.

Oblasti působnosti manažerů odbytu:

Regiony manažerů odbytu bednění
1.0 - Ing. Jan Chudoba

mobil: +420 731 403 130
jan.chudoba@peri.cz

2.0 - Ján Jeleň

působnost: Praha 1, 5, 6, 7, 13, 15, 16, 19   

mobil: +420 731 422 920
jan.jelen@peri.cz

2.0 - Ing. Petr Meller

působnost: Praha 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22    

mobil: +420 731 422 971
petr.meller@peri.cz

3.0 - Petr Volevecký

mobil: +420 731 422 917
petr.volevecky@peri.cz

4.0 - Ing. Jan Hurčík

mobil: +420 731 422 953
jan.hurcik@peri.cz

5.0 - Ing. Martin Juren

mobil: +420 731 422 915
martin.juren@peri.cz

6.0 - Ing. Roman Šindler

mobil: +420 731 422 964
roman.sindler@peri.cz

7.0 - Milan Nešpor

mobil: +420 602 328 295
milan.nespor@peri.cz

8.0 - Martin Kocman

mobil: +420 731 403 123
martin.kocman@peri.cz

9.0 - Ing. Jan Veselý

mobil: +420 731 422 966
jan.vesely@peri.cz

Ing. Petr Finkous - vedoucí sekce bednění Čechy

oblasti: 1, 2, 3, 4, 9

mobil: +420 731 422 960
petr.finkous@peri.cz

Ing. Jan Eichler - vedoucí sekce bednění Morava

oblasti: 5, 6, 7, 8

mobil: +420 731 422 950
jan.eichler@peri.cz