You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Kontakty manažerů odbytu bednění

manažera odbytu vyhledejte podle sídla Vaší společnosti

Oblasti působnosti manažerů odbytu:

1.0 - Ing. Jan Chudoba

mobil: +420 731 403 130
jan.chudoba@peri.cz

2.0 - Ján Jeleň

působnost: Praha 1, 5, 6, 7, 13, 15, 16, 19   

mobil: +420 731 422 920
jan.jelen@peri.cz

2.0 - Ing. Petr Meller

působnost: Praha 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22    

mobil: +420 731 422 971
petr.meller@peri.cz

3.0 - Petr Volevecký

mobil: +420 731 422 917
petr.volevecky@peri.cz

4.0 - Ing. Jakub Biler

mobil: +420 737 437 694
jakub.biler@peri.cz

5.0 - Ing. Jan Veselý

mobil: +420 731 422 966
jan.vesely@peri.cz

6.0 - Ing. Jan Hurčík

mobil: +420 731 422 953
jan.hurcik@peri.cz

7.0 - Bc. Josef Šenovský

mobil: +420 731 422 903
josef.senovsky@peri.cz

7.0 - Ing. Martin Juren

mobil: +420 731 422 915
martin.juren@peri.cz

8.0 - Martin Kocman

mobil: +420 731 403 123
martin.kocman@peri.cz

9.0 - Ing. Roman Šindler

mobil: +420 731 422 964
roman.sindler@peri.cz

10.0 - Milan Nešpor

mobil: +420 602 328 295
milan.nespor@peri.cz

Ing. Petr Finkous - vedoucí sekce bednění Čechy

oblasti: 1, 2, 3, 4, 5, 6

mobil: +420 731 422 960
petr.finkous@peri.cz

Ing. Jan Eichler - vedoucí sekce bednění Morava

oblasti: 7, 8, 9, 10

mobil: +420 731 422 950
jan.eichler@peri.cz